Koduleht on oluline igas suuruses ja tegevusvaldkonnas ettevõttele, see on võrdeline või olulisemgi kui visiitkaart

Seda enam, et üks peamiseid põhjuseid, miks internetikasutajad ettevõtte kodulehte külastavad, on eelinfo saamiseks. Enamasti on see just see sama info, mis paneb neid otsustama, kas valida Sinu teenuseid, tooteid või mitte.

Kui Sul ei ole veel kodulehte või soovid vana välja vahetada, siis pakume Sulle uue kodulehe valmistamist koos disainiga. Meie poolt valmistatud kodulehtedel on küljes Joomla 2.5, Wordpress või Drupal sisuhaldus, mida on mugav ning turvaline kasutada. Sisuhalduse paroolid jäävad Sulle, seega tulevikus on võimalik lehte ka ise muuta.
Kodulehega liidetakse soovi korral ka Google Analytics
konto, et veebilehel toimuvat täpsemalt mõõta.
 
Soovi korral pakume ka copywriting-teenust ehk sisutekstide kirjutamist, kodulehe tõlkimist erinevatesse keeltesse ning soodsat ning kiiret kodulehemajutust meie koostööpartnerite kaudu.

mobiilileht

 

Ka mobiililehe loomine omab tänapäeval aina suuremat olulisust

Kas teadsite, et TNS Emor'i andmetel kasutas juba 2013. aastal ligi 49% Eesti elanikest regulaarselt mobiilset internetti?

Ettevõtetele tähendab see seda, et mobiililehe loomine omab tänapäeval aina suuremat olulisust. Nutitelefonide populaarsus on tõusnud ja internetikasutajad külastavad veebi ka läbi telefoni, kasutades seal otsingumootoreid või sotsiaalmeediat, tehes eeltööd ning otsides kontakte, soodukuponge või läheduses asuvaid teenusepakkujaid.

Mobiili kaudu kodulehte külastav kasutaja käitub teistmoodi

Võrreldes arvutiekraanidega on nutitelefoni ekraan tunduvalt väiksem ning selle juures puuduvad abivahenditena suur ja mugav klaviatuur ning hiir. Mobiile kasutatakse veebi külastamiseks tihti kodust väljaspool kiiremaloomulise informatsiooni leidmiseks. Seega peab mobiililehel olev oluline info olema kiiresti kättesaadav, loetav ka väikselt ekraanilt ning lehel ringi liikumist võimaldavad meenüüd ja nupud peavad olema sobilikud neile näpuga vajutamiseks.

Kuidas näeb välja Sinu ettevõtte veebileht mobiilis?

 

Ära unusta olemasolevat veebilehte!

Olemasolevale lehele pakume me veebiturundusteenust ning -konsultatsioone, bannerite ning kampaanialehtede kujundust ja veebilehe analüüse, sh SEO ja kasutajakogemuse analüüs.

Samuti pakume veebihalduskoolitusi Joomla või Wordpress sisuhaldust kasutavatele lehtedele: et suudaksid oma kodulehte ise täiendada ning kujundada, ning Google Analytics baaskoolitusi ja tunnipõhiseid konsultatsioone, et saaksid oma veebipoe ostukanaleid ja kampaaniate või veebilehe liiklust tõhusamalt analüüsida. Vt lisa

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vaata tehtud töid