Google AdWords

Google™ - on maailma, sh Eesti, kasutatavaim otsingumootor, kus Eestis sooritatakse üle 94% kõikidest otsingutest.
Lihtsaim ning kindlaim viis olla Google otsingumootoris esil on Google AdWords. Ja mis on oluline - see on taskukohane ka väikeettevõtetele.

  • Google AdWordsi viidete kaudu on võimalik tuua end Google otingumootori esilehele ja seda nende otsingusõnadega, millega Sinu potentsiaalsed kliendid või koostööpartnerid Sind otsida võivad.
  • AdWordsi puhul maksad Sa ainult tulemuste eest - ehk siis, kui keegi su viite kaudu Sinu kodulehele jõuab. Sealjuures saad Sa eelarvele seada limiidi ja hoida kulud kontrolli all.
  • AdWords võimaldab Sul ise valida, milline Su viide välja nägema hakkab, sh tekst ning viite küljes olevad lisad, näiteks menüülinkid, aadress või telefoni number. See aitab Sind tuua end teiste viidete kõrval rohkem esile neile, kes Sust huvitatud võiksid olla.

 

AdWords viited

Google AdWords viited on nähtavad Google otsingus nii arvutites kui ka mobiilides ning tahvelarvutites. Mobiilsetele viidetele saab lisada juurde klkitava telefoninumbri, millelt huvilised saavad otse Sinu ärisse helistada.

Google AdWordsi juurde kuulub ka reklaamivõrgusik, mille kaudu on võimalik näidata teksti-, banner- või videoreklaame vastavalt veebilehe sisule või veebis surfavate isikute huvidele, soole, vanusele või läbi remarketing võimaluste.
Vt lisa Google reklaamivõrgustiku kohta

Saame Sind aidata Google AdWords viidete seadistamisel ja haldamisel, samuti juba olemas oleva Google AdWordsi konto tõhusamaks muutmisel.

 

Turundusteenust pakume koostöös agentuuriga AdPlus, mis on Google AdWords ametlik partner. Meie spetsialistid on omandanud Google AdWords otsingumootori ning reklaamivõrgustiku spetsialistide ametliku kvalifikatsiooni ning töötanud Google Premium partneri tiimis, millega võitsime alates programmi algusaastatest 2010, 2011 ja 2012 Euroopa, lähis- Ida ning Aafrika kvaliteetseimate kontode ja kontohalduse auhinna - kolmel aastal järjest.

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.